Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
clinic@qodeinteractive.com

Related Posts

Stránka pacientskych združení a partnerov

Nežiadúce účinky

Vitajte v Abecede nežiaducich účinkov liečby, ktorá vás prevedie nežiaducimi účinkami liečby, ak sa u vás niektorý z nich vyskytne. 

Je prirodzené, ak máte obavy z možných vedľajších účinkov terapií. Celý proces liečby trvá dlho a môže byť náročný – tak po fyzickej ako aj psychickej stránke. 

Pri čítaní pokynov nepodliehajte znepokojeniu, nájdete tu celý zoznam nežiaducich účinkov liečby. Niektorí pacienti pociťujú len mierne vedľajšie účinky liečby, niektorí zaznamenajú jeden či dva výraznejšie. Neberte súpis ako zoznam všetkého, čo sa môže stať, ale návod na zvládanie stavu. 

Niektorým problémom môžete predchádzať správne dodržiavaným režimom, mnohé vám pomôže prekonať podporná liečba. Pri prípadných komplikáciách tu budú pre vás vždy pripravení lekári, aby vám v prípade potreby pomohli. Moderná medicína umožňuje účinne riešiť nežiaduce účinky liečby v oveľa lepšej miere ako v minulosti.

Spolufinancované Európskou úniou v rámci projektu č.101091634 – Impact Acceleration of Slovak CSOs. Vyjadrené názory a stanoviská sú názormi a stanoviskami autora/-ov a nemusia nevyhnutne odrážať názory Európskej únie alebo Európskej výkonnej agentúry pre vzdelávanie a kultúru (EACEA). Európska únia ani Európska výkonná agentúra pre vzdelávanie a kultúru za ne nezodpovedá.